25

06.2021

22:26

VIDEO | Paide hoidis Tartus puuri puhtana ja lõi Tammeka võrku kaks

Paide Linnameeskond, kes käis Premium liigas väljakul ligi neljanädalase pausi järel, alistas võõrsil Tartu JK Tammeka 2:0.

Henri Anier viis külalised 11. minutil juhtima. Andre Frolovi sööt leidis Anieri, kes võttis palli ligikaudu 16 meetri kaugusel väravast ja liikus mänguvahendiga vasakule poole. Kuigi esmalt tundus, et tema vasaku jala löök veidi terava nurga alt ebaõnnestus, siis sooritus oli siiski ääretult täpne ja maandus Karl Johan Pechteri väravavõrgus, kui pall läks sisse tagumisest postist.

Teise värava lõi Tammeka võrku 56. minutil Hadji Drame, kes võttis palli Kevin Aloelt ja liikus Tartu meeskonna värava suunas. Seejärel mängis Mali mees osavalt üle Igor Dudarevi ja lõi vägeva löögi Tammeka võrku.

Kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee YouTube'i kanalist.

Paide, kes tegi võimsa hooaja alguse, langes paar kuud tagasi vigastuste küüsi ja oli maikuus keerulises olukorras, kui neljast mängust võeti vaid kaks punkti. Seejärel on Paide võitnud kolm mängu järjest. Tabelis on meeskond kolmandal kohal 15 mängust teenitud 33 punkti. Ühe mängu enam pidanud FCI Levadia on 34 punktiga teine ja omakorda ühe punkti võrra eespool on Flora, kes tõusis reede õhtul tabeli tippu pärast Nõmme Kalju alistamist. Flora on pidanud 13 matši.

Tammeka, kes on seni pidanud liigas kõige vähem kohtumisi (12), on liigatabelis üheksa punktiga üheksas. Kaks mängu enam pidanud Pärnu Vaprus jääb neist maha ühe punktiga ning sama suur on FC Kuressaare edu Tartu meeskonna ees kaheksandal tabelireal. Kuresaare mängib homme kell 13.00 A. Le Coq Arenal FCI Levadiaga. Mängust teeb otseülekande Soccernet.ee.