16

05.2023

20:20

VIDEO | Paide Linnameeskonna duubel pani võrgud sahisema

Esiliiga 12. voorus võttis tabeliliider FC Nõmme United vastu hooaja esimese kaotuse, suurima võidu sai Paide Linnameeskond U21.

FC Elva teenis vooru avakohtumises oma kolmanda järjestikuse võidu, alistades võõrsil Tallinna JK Legioni 3:0. Külalismeeskonna viis juhtima 3. minutil Andre Paju, kes Erik Käsperi tsenderduse järgselt palli väravasse toimetas. Avapoolaja lõpus jäi Legion punase kaardi tõttu vähemusse ning järgnenud penaltist viis külalised 2:0 juhtima Jasper Reilson. Kohtumise lõppskoori vormistas 50. minutil Peeter Alev. Elva on tabelisse teeninud 17 punkti, mis annab neile kuuenda koha. Legion, kes pidi vastu võtma oma kolmanda järjestikuse kaotuse, asub tabelis kümne punktiga eelviimasel kohal.

Vaata Tallinna JK Legion - FC Elva kohtumise tipphetki:

Esiliiga tabeliliider FC Nõmme United võttis vastu hooaja esimese kaotuse, kui koduväljakul jäädi 1:2 alla liiga uustulnuka FC Tallinnale. Kodumeeskonna viis juhtima teise poolaja alguses Egert Õunapuu. Alates mängu 73. minutist pööras Tallinn seisu ümber – esmalt viigistas kohtumise penaltipunktilt Kirill Nesterov, 85. minutil pani 2:1 võiduväravaga võrgud sahisema Artur Timoska. 26 punktiga jätkab Nõmme United tabelis liidrina, FC Tallinn on 17 punktiga tabelis viies.

Vaata FC Nõmme United - FC Tallinn kohtumise tipphetki:

Vooru suurima võidu teenis Paide Linnameeskond U21, alistades võõrsil Ida-Virumaa FC Alliance´i 7:1. Kübaratrikiga sai kohtumises hakkama Vinny Loic Nkwinga, ühe värava lõid Babou Cham, Sten Jakob Viidas ja Sander Soo. Hooaja kolmanda võidu toel tõusis Paide Linnameeskonna duubel tabelis 11 punktiga kaheksandale tabelireale. Alliance jätkab tabelis viimasel kohal.

Vaata Ida-Virumaa FC Alliance - Paide Linnameeskond U21 kohtumise tipphetki:

Tallinna FC Flora U21 alistas võõrsil liigas viimased kolm kohtumist võitnud JK Tabasalu 1:0.  Kohtumise ainsa värava lõi 62. minutil Danil Kuraksin. Tabasalu asub 15 punktiga tabelis seitsmendal kohal, Flora duubelmeeskond 20 punktiga kolmandal kohal.

Vaata JK Tabasalu - Tallinna FC Flora U21 kohtumise tipphetki:

Tallinna FCI Levadia U21 mängis Viimsi JK vastu edu maha ning pidi leppima 1:1 viigiga. Kui avapoolaeg kuulus tänu Patrik Kristali 25. minuti väravale Levadiale, siis minut enne kohtumise normaalaja lõppu toimetas viigivärava postide vahele Oscar Ollik. Viimsi jätkab 21 punktiga teisel tabelireal, Levadia duubelmeeskond on 17 punktiga neljandal kohal.

Vaata Viimsi JK - Tallinna FCI Levadia U21 kohtumise tipphetki:

Esiliiga 13. vooru kohtumised mängitakse laupäeval, 20. mail ja pühapäeval 21. mail.