04

05.2021

22:50

VIDEO | Paide tuli kahel korral kaotusseisust välja, kuid kaotas Saaremaal punkte

Premium liiga liider Paide Linnameeskond kirjutas tabelisse seitsme võidu kõrvale teise viigi, kui neile andis hea lahingu FC Kuressaare. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Kuressaare asus mängu kahel korral juhtima, kuid mõlemal korral oli Paidel vastus olemas.

Paide mängija Hadji Drame tabas 15. minutil posti, kuid esimesena nõelas Kuressaare, kui Mattias Männilaan viis kodumeeskonna 19. minutil  juhtima. Kuressaare teenis nurgalöögi, mida asus lööma Sander Laht. Tema täpne nurgalöök leidis Männilaane, kes lõi palli peaga väravasse.

23. minutil viigistas Paide seisu, kui külalismeeskond oli samuti täpne nurgalöögi järel. Andre Frolovi nurgalöögi järel lõi palli täpse pealöögiga väravasse Sekou Amadou Camara.

Silver Alex Kelder taastas kauni löögiga 47. minutil saarlaste eduseisu, aga Paidele päästis punkti taas Frolovi nurgalöögist Camara, kes lõi oma õhtu teise värava 81. minutil.

Paide on liiga parimana teeninud üheksa mänguga 23 punkti. Kuressaare teenis oma neljanda punkti ja tõusis tabelis üheksandaks. Sama punktisummaga on kümnes Pärnu Vaprus, kelle suutis Kuressaare omavahelises kohtumises alistada. Kui Kuressaare on pidanud üheksa kohtumist, siis Vaprus vaid kuus.

Kolmapäeval toimub kolm Premium liiga kohtumist, kui õhtu avab Tallinna FCI Levadia ja Viljandi JK Tuleviku vastasseis. Eelmisest omavahelisest kohtumisest teenis Levadia 4:0 võidu. Levadia asub liigatabelis 19 punktiga teisel kohal, Tuleviku 5 teenitud punkti paigutavad nad tabelis kaheksandale kohale. A. Le Coq Arenal kõlab avavile kell 17.30, otsepilti vahendab Soccernet.ee portaal.

Üks kohtumine peetakse Narvas, kus JK Narva Trans võõrustab Tartu JK Tammekat. Tänavu meeskonnad omavahel veel kohtunud ei ole. Mängu eel asutakse tabelis üksteise järel – võõrustaja kuuendal ning Tammeka seitsmendal kohal. Kohtumine Narva Kalev-Fama staadionil algab kell 19.00, otsepildil saab silma peal hoida Jalgpall.ee portaalis.

Mängupäev lõppeb ETV2 mänguga, mille raames lähevad vastamisi Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Flora. Kolmapäevane mäng on esimene võistkondade tänavuse hooaja vastasseis. Liigatabelis asub Kalju 12 punktiga kolmandal kohal, Flora on kolme vähem peetud kohtumise juures teeninud 11 punkti ning hoiab tabelis neljandat kohta. Sportland Arenal pannakse pall mängu kell 19.30.