02

03.2022

16:45

VIDEO | Pärnu ei suutnud uuel kodustaadionil Paidet võita

Premium liiga esimese vooru mängus sõitis Paide Linnameeskond külla Pärnu JK Vaprusele, kelle üle võeti 3:1 võit.

Kõik mängu väravad löödi esimesel poolajal. Kristjan Pelt viis Paide 10. minutil nurgalöögist juhtima ning juba 17. minutil suutis noor keskkaitsja Paide eduseisu duubeldada.

Vaprus suutis aga kiiresti vastata ning 27. minutil oli tablool 2:1, kui Kristjan Kask suutis palli väravasse suunata. Paidet see ei rahuldanud ning 41. minutil suurendas Siim Luts Paide edu uuesti kaheväravaliseks. Teisel poolajal väravaid rohkem ei löödud ning 3:1 seisuga mäng lõppes.

Mäng peeti eelmise aasta lõpus valminud Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul, kus vaatamata esimese märtsikuu õhtu jahedale ilmale, oli kogunenud 461 pealvaatajat.

Järgmises Premium liiga voorus läheb Vaprus 5. märtsil kell 17.00 kodus vastamisi tiitlikaitsja Tallinna FCI Levadiaga ning Paide võõrustab vooru keskses mängus kodus 6. märtsil kell 17.15 Nõmme Kaljut.