15

07.2019

11:17

VIDEO │ Pärnu JK avas Balti liigas võiduarve

Pärnu JK teenis naiste Balti liigas esimesed võidupunktid, kui Rannastaadionil peetud kohtumises alistati Riia Jalgpallikool 2:1.

Enne mängu ühe punktiga viiendal tabelireal paiknenud Pärnu suutis Riia Jalgpallikoolile peale panna hea surve. Kohtumise skoor avati 13. minutil, kui penaltipunktil oli täpne Kristina Bannikova (pildil). Avapoolaeg lõppes Pärnu minimaalse eduga, kuid 59. minutil suurendas Ulrika Tülp kodunaiskonna eduseisu. Läti naiskond suutis ka oma väravaarve avada tänu Anastasija Cemirtane 84. minuti tabamusele, kuid enamaks jaksu ei jätkunud ja Pärnu teenis väärtuslikud võidupunktid.

Liigatabelis tõusis Pärnu nelja punkti peale, mis annab kolmanda koha. Riia Jalgpallikool on kolme kohtumisega kirja saanud kolm punkti ja see annab neljanda koha.

Balti liiga tabeliseisu ja seniste tulemustega saab tutvuda siin.