25

04.2021

20:49

VIDEO | Pärnu kiirele avaväravale vastas Anier kübaratrikiga ja Sapp penaltitõrjega

Pärnus peeti põnev kohtumine Premium liigas, kui Pärnu Vaprus asus 12. sekundil Paide Linnameeskonna vastu juhtima ja pärast kaotusseisu tekkis kodumeeskonnal võimalus mänguseis teisel poolajal viigistada, kuid lõpuks võtsid külalised tänu Henri Anieri kübaratrikile 3:1 võidu.

Kohe mängu alguses eksis väljatulekuga Paide väravavaht Mattias Sapp, kuid pallini jõudis esimesena tema meeskonnakaaslane Martin Kase, kelle jalalt lendas pall Enrico Veensaluni, kes tekkinud võimaluse osavalt ära kasutas.

Paidel viigistas 42. minutil, kui Hendrik Vainul ei õnnestunud tõrjuda Henri Anier lööki ligi 20 meetrilt. Kõigest minut hiljem läks Paide juhtima, kui Vainu suutis küll tõrjuda Sander Sinilaiu löögi, kuid esimesena reageeris olukorrale Anier.

Tiksumas oli kohtumise 70. minut, kui Sapp seikles taas oma trahvikastis ja tegi vea Ronaldo Tiismaale. Puurilukk suutis siiski oma eksimuse heastada, kui Tauno Tekkol ei õnnestunud Sappi üle mängida.

Viimane sõna ja Paidele ja Anierile, kui suurepärases hoos olev ründaja lõi teisel lisaminutil lõppseisuks 1:3.

Paide on tabeliliider seitsmest mängust teenitud 19 punktiga. Kuuest mängust teenitud neli punkti annavad Pärnule tabelis eelviimase ehk üheksanda koha.