03

03.2019

21:42

Betsafe saaliliigas selgus kolmas poolfinalist, kui Tartu Ravens Futsal EMÜ SK alistas teistkordselt mullusel kolmel hooaja finaali jõudnud Narva Unitedi! Täna oli Lõuna-Eesti meeskonna võidunumbriteks 4:2.

Avamängus Ida-Virumaal sama tulemusega võitnud Ravens jäi täna EMÜ Spordihoones toimunud kohtumises viiendal minutil kaotusseisu, kui Narva lahendas edukalt standardolukorra ning Stanislav Bõstrov hoolitses sellega avapoolaja ainsa tabamuse eest.

Ravens vastas teise poolaja alguses ja samuti standardolukorras, kui 22. minuti keskel oli täpne Rene Puhke. 25. minutil läks Ravens mängu juhtima, kui Andrei Tjunin pääses silmitsi vastase puurilukuga ning lahendas olukorra külmavereliselt. Ravensi kolmandat väravat pidi ootama vähem kui viis minutit, kui Raul Rebane oli täpne 30. minutil.

Narva United mängis viimastel minutitel lendava väravavahiga ning taktika kandis vilja 37. minuti lõpus, mil Sergei Aleksandrov tõi külalismeeskonna kõigest ühe värava kaugusele. Ravens ei jätnud midagi juhuse hooleks ning taas oli täpne Puhke, kes oli standardolukorra järel õigel ajal õiges kohas ning vormistas lõppseisuks 4:2. Täna korduvalt vastaste väravavaraamide ja väravavahi tugevust testinud Narva andis endast viimastel minutitel parima, kuid rohkem ei suudetud Ravensi väravavõrku palle saata.

Narva oli viimasel kolmel aastal jõudnud finaali, korra (2017) õnnestus neil ka Eesti meistriks tulla.

Ravens kohtub poolfinaalseerias FC Cosmosega, kes võitis tänavu põhiturniiri. Mängude toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

Neljas poolfinalist selgub kolmapäeval, 6. märtsil kell 20.40 Viimsi Kooli Spordikompleksis, kui vastamisi lähevad Viimsi FC Smsraha – Sillamäe FC NPM Silmet. Viimsi võitis kodus avamängu 11:2, kuid pidi eile võõrsil tunnistama vastase 3:2 paremust, kui Mängust teeb otseülekande jalgpall.ee.