18

11.2023

21:06

VIDEO | Ravens Futsal ja Bunker Partner said kirja suureskoorilised võidud

Sel nädalalõpul peetud Coolbet saaliliiga viies voor kujunes väravaterohkeks, kui väljakule jooksnud kuus meeskonda lõid ühtekokku 33 resultatiivset tabamust. Suurimad võidud teenisid Tartu vald Ravens Futsal ja Tallinna FC Bunker Partner.

Reede õhtul toimus Lähte spordihallis väravaterohke kohtumine, kui Tartu vald Ravens Futsal alistas tabeli viimase FC Jõgeva Wolvesi tulemusega 12:1. Tartu tiimi juhtvärav ei lasknud end kaua oodata, sest juba kolmanda mänguminuti alguses pandi Wolvesi võrk sahisema. Esimesel poolajal saadeti sinna veel neli palli, millele 16. minutil vastas Eduard Kovbasnjuk, kelle tabamus jäi ka Wolvesi kohtumise ainsaks väravaks. Vaheajale mindi Ravens Futsali neljaväravalises eduseisus, kuid kohtumise lõpuks suutis Tartu tiim oma edu rohkem kui kahekordistada: lõpuvile kõlamise hetkeks oli tablool 12:1. Neli tabamust kirjutas enda nimele Ken-Krister Uuspalu, kolm palli saatis võrku Raul Rebane ning ühe tabamuse lisasid Lehar Savikink, Erki Mõttus, Joonas Kartsep, Kristjan Paapsi ja Mats Plado. Kolme võidupunkti toel kerkis Tartu vald Ravens Futsal tabelis neljandaks, olles viie mänguga kogunud üheksa punkti.

Sarnaselt avakohtumisele, suutis vooru keskse kohtumise võitjatiim sahistada vastase võrku 12 korral: Tallinna FC Bunker Partner alistas Rummu Dünamo 12:3. Vaheajale läksid meeskonnad seisul 1:7. Kuigi teisel poolajal suutis tagaajaja rollis olnud meeskond kaks väravat vastu lüüa, oli Bunker Partneril alati vastus olemas, ja rohkem veelgi. Dünamo eest oli kahel korral täpne Vladimir Ivanuško, kord sahistas võrku Dmitri Sui. Võitjameeskonna eest oli kolme tabamusega resultatiivseim Denis Vnukov, kaks tabamust lisas Igor Vassiljev ning ühe värava said kirja Mark Ivanov, Aleksei Titenok, Artur Tukmatšov, Mark Kolosov, Jevgeni Skamnitski, Maksim Babjak ja Nikita Tšernei. Bunker Parner on tabelis teenitud üheksa silmaga kolmas, Rummu on kolme punktiga seitsmes.

Voor kulmineerus Narva United FC ja Sillamäe FC NPM Silmeti vahelise kohtumisega, kus Silmet võttis vastase üle 5:0 võidu. Narva spordikeskusesse kogunenud 477 pealtvaataja ees suudeti väravateta viigiseisu hoida 15 minutit, mil esimese tabamuse sai Silmeti eest kirja Juri Kidanov. Minut hiljem duubeldas eduseisu Anton Pfening. Kaks minutit enne poolaja lõppu sahistas väravavõrku Volodõmõr Lonšakov, kes meeskonnad 3:0 tulemusega vaheajale saatis. Teisel poolajal lisas Pfening veel kaks tabamust ning kindlustas Silmetile kolmanda võidu sel hooajal. Punktide toel tõusti tabelis teisele positsioonile, Narva langes kogutud üheksa silmaga viiendale reale.

Viiendas voorus ei võistelnud Viimsi FC Smsraha ja Jõhvi FC Phoenix, sest seoses probleemidega meeskonna komplekteerimisel, andis Phoenix loobumisvõidu.

Coolbet saaliliiga kuuenda vooru kohtumised mängitakse 24. ja 25. novembril.