20

08.2021

23:15

VIDEO | Reedestes mängudes said üheväravalised võidud Viljandi ja Paide

Premium liigas peeti reedel kaks kohtumist, kui Viljandi Tulevik alistas kodus 1:0 Pärnu Vapruse ning Paide Linnameeskond oli võõrsil 2:1 parem TJK Legionist.

Päeva esimeses kohtumistes otsustas mängu saatuse Jevgeni Demidovi esimene tabamus Premium liigas, kui tema 36. minuti värav andis võidu Tulevikule. Väravale eelnes Nikita Komissarovi suurepärane sööt. Pärnul oli neli minutit varem väga hea võimalus ise kohtumist juhtima minna, kui Virgo Vallik proovis pärast vastase eksimust palli üle Ingmar Krister Paplavskise tõsta, kuid tema sooritus väravaraami ei jõudnud.

Viimase kümne minuti jooksul toimus samuti palju põnevat, sest esmalt teenis punase kaardi Tuleviku mängija Mintongo ning vahetult pärast vähemusse jäämist kingiti vastasele ka penalti, kuid Anton Krutogolovi soorituse suutis Paplavskis püüda.

Õhtuses mängus oli Paide Linnameeskond Kadrioru staadionil 2:1 parem TJK Legionist. Siim Luts viis Paide 40. minutil juhtima ja 64. minutil kahekordistas Linnameeskonna eduseisu Henri Anieri penalti. Kuigi Aleksandr Šapovalov tõi Legioni 79. minutil ühe värava kaugusele, siis enamaks kodumeeskond võimeline polnud.

Paide tõusis võiduga tabelis teisele kohale, kuid lausa neli mängu vähem pidanud FC Flora on kolmandal tabelireal ja kaotab Paidele kolm punkti. Võidu noppinud Tulevik on 20 punktiga seitsmes ning nende lähim jälitaja on just Vaprus, kes on kogunud 15 punkti.

Laupäeval on Premium liigas vastamisi Nõmme Kalju FC – JK Narva Trans. Kadriorus kell 16 algavast mängust teeb otseülekande Soccernet.ee. Pühapäevane ETV2 telemäng toimub Saaremaal FC Kuressaare – Tartu Tammeka vahel, avavile kõlab kell 15.