09

12.2023

21:05

VIDEO | Silmet pani püsti väravatepeo, Narva leppis sünnipäeval viigiga

Täna, 9. detsembril astusid Coolbet saaliliigas väljakule kuus meeskonda, et enne tulevat koondisepausi mängida 8. vooru kohtumisi. Mängudes saavutas edu Ravens Futsal ja Sillamäe Silmet, hooaja esimese viigiga leppisid Narva United ja Jõhvi Phoenix.

Kuigi Rummu Dünamo ja Tartu vald Ravens Futsali omavahelises kohtumises nägi ühtekokku 13 (4:9) väravat, möödus esimene poolaeg küllaltki väravatevaeselt. Ravens Futsal läks vaheajale vaid üheväravalises 2:1 eduseisus. Teisel poolajal muutus mängupilt juba ühepoolsemaks: Tartu tiim suurendas pooltunniks oma edu viieväravaliseks. Kuigi Rummu suutis väravaid tagasi lüüa, hoidis Ravens Futsal edu lõpuvileni. Võitjameeskonna eest skooris kolme väravaga Raul Rebane, ühe lõid Temari Nuuma, Ken-Krister Uuspalu, Andrei Tjunin ja Mats Plado, kaks väravat läks Ravensile kirja Rummu omaväravatest. Rummu väravate eest kandis kahe tabamusega hoolt nii Stanislav Hmeljov kui Arseni Hmeljov. Tartu vald Ravens Futsal jätkab tabelis teisel positsioonil, olles kogunud kaheksa vooruga 18 silma. Rummu on kolme punktiga tabelis seitsmes.

Vastupidiselt päeva esimesele kohtumisele, otsustas Sillamäe FC NPM Silmet kohtumises FC Jõgeva Wolvesi vastu mängu saatuse juba esimese 20 minutiga. Kui vaheajaks oli tablool 9:2 Silmeti kasuks, siis lõpuvile kõlades lahkus Silmet 13:3 võiduga. Kohtumises said kübaratriki kirja nii Anton Pfening kui Anton Mašinistov, kahe tabamusega särasid Roman Kuzmich ja Stanislav Gussev, ühe värava lisasid Maksim Goncharov, Volodymyr Lonshakov ja Daniil Dikopavlenko. Wolvesi auväravate eest kandsid hoolt Marko Murumaa, Brein Agu ja Kevin Keek. Sillamäe Silmet on kogutud 15 punktiga tabelis neljandal positsioonil, Wolves on punktideta kaheksandal real.

Päevale tõmbas joone alla sünnipäevaline Narva United FC ja Jõhvi FC Phoenix, kes lõpetasid kohtumise selle hooaja esimese viigiga (3:3) Coolbet saaliliigas. Narva haaras kohtumise juhtohjad enda kätte, kuid Phoenix vastas kiirelt kahe tabamusega. Enne vaheajale minekut suutis Narva veel viigiväravaga vastata ning teisele pooltunnile tuldi vastu justkui puhtalt lehelt. 3:2 edu haaras Narva 32. minutil, kuid kolmepunktilist sünnipäevakingitust endale teha ei suudetud, sest Phoenix lõi oma kolmanda tabamuse kaks minutit enne lõpuvilet. Narva väravate eest kandsid hoolt Stanislav Bõstrov ja Sergei Aleksandrov (2). Phoenixi eest skoorisid Jelissei Zahharov, Artur Salmus ja Andrei Vrabie. Mõlemad meeskonnad on kaheksa vooru järel teeninud kümme punkti – Narva paigutub selle tulemusega viiendale, Phoenix kuuendale positsioonile.

Tallinna FC Bunker Partner ja Viimsi FC Smsraha mängivad oma 8. vooru kohtumise 10. jaanuaril. Coolbet saaliliigas jätkatakse 9. vooru kohtumistega pärast koondisepausi, 20. detsembril.