03

03.2019

15:40

Tänase Superkarikas pakkus tõelise vaatemängu, kui Nõmme Kalju FC tuli välja 0:1 kaotusseisust ja võitis väravaterohke kohtumise 3:2

Avapoolajal löödi üks värav, kui Ihor Zhurakhovskyi kasutas ära vastase eksimuse, kui võttis palli Deniss Tjapkinilt, liikus seejärel värava suunas ja lõpetas oma soolorünnaku kauni löögiga postist sisse.

Teisel poolajal mängis Kalju väga isukalt ning 53. minutil realiseeris kaptenipaela kandnud Maximiliano Ugge penalti. Penalti teeninud Liliu tegi eeltöö ka Kalju juhtväravale, kui ründaja põhjustel FCI Levadiale probleeme oma kiiruse ning tema täpse söödu suunas 62. minutil värava eest võrku noor ründaja Alex Matthias Tamm.

70. minutil sai 641-pealine publik nautida tõelist iluväravat, kui Andriy Markovych suutis korduvalt üle mängida vastase kaitsjad ning lõpetas rünnaku ilusa löögiga ristnurka! Levadia ei andnud alla ning vahetusest sekkunud Kirill Nesterov lõi 77. minutil omakorda kauni värava, aga enamat täna Levadia ei suutnud.

Premium liigaga tehakse algust juba sel reedel, 8. märtsil, kui tiitlikaitsja ja värske Superkarikavõitja võõrustab kell 19.00 Hiiu staadionil Paide Linnameeskonda. Mänge peetakse ka 9. ja 10. märtsil.