18

08.2024

20:29

VIDEO | Tabasalu kordas hooaja parimat tulemust, Viimsi kerkis tabelis koha võrra

Nädalavahetusel peetud kahest naiste Meistriliiga 14. vooru kohtumisest väljusid võidukana JK Tabasalu ja Viimsi JK.

JK Tabasalu – Tallinna FC Ararat

Laupäeval, 17. augustil võõrustas JK Tabasalu Tallinna FC Ararati, kelle vastu korrati enda tänavuse Meistriliiga hooaja parimat tulemust, kui vastane alistati 7:0. Tabasalu haaras kaheväravalise edu juba kohtumise 7. minutiks, kui skoori tegid Evelyn Šilina ja Anne-Grethe Pajuviidik. Vaheajale läksid naiskonnad seisul 2:0. Teisel kolmveerandtunnil keeras Tabasalu paar käiku juurde ning lisas olemasolevale veel viis tabamust. Kaks väravat vormistas Sandra Pärn, ühe tabamuse said kirja Anette Salei, Reti Marleen Ränk ja Mia-Lisette Sarapik. Viimane neist realiseeris 11 meetri karistuslöögi.

Tabasalu jätkab võistlemist tabeli teiselt realt, olles 14 mänguga kogunud 29 punkti. Liider jääb naiskonnast 11 ning lähim jälitaja 7 punkti kaugusele, seejuures on mõlemal üks mäng varuks. Tallinna FC Ararat langes kaotuse järel koha võrra ning paigutub 12 silmaga seitsmendale positsioonile, lähimast jälitatavast lahutab naiskonda kolm punkti.

Põlva FC Lootos – Viimsi JK

Viimsi JK alistas võõrsilväljakul Põlva FC Lootose tulemusega 1:0 ning kergitas end võiduga tabelis ühe koha võrra kõrgemale. Viimsi eest suutis Kätrin Välba väravasuu lahti muukida alles kohtumise 79. minutil. Kuna Lootos vastuväravat vormistada ei suutnud, piisas võiduks vaid ühest tabamusest.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Mängitud 14 kohtumise järel on Viimsi 15 punktiga tabeli kuues naiskond – lähimast jälitatavast lahutab neid neli, lähimast jälitajast kolm punkti. Lootos on kahe punktiga viimasel tabelireal.

**

Balti liigas võistlevad Tallinna FC Flora ja Saku Sporting pidasid oma vooru kohtumised varem: Flora sai 6:1 jagu Tartu JK Tammekast, Sporting alistas Viimsi JK tulemusega 7:2.

Naiste Meistriliiga 15. vooru kohtumised mängitakse laupäeval, 24. augustil.

Esiplaanil Araratile kaks väravat löönud JK Tabasalu mängija Sandra Pärn. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee