25

05.2024

15:29

VIDEO | Tabasalule kaks väravat löönud Flora tõstis naiste karika üheksandat korda

Täna, 25. mail avas A. Le Coq Arenal klubijalgpalli pidupäeva naiste karikafinaal, kus Tallinna FC Flora alistas Tabasalu 2:0 ning võitis klubi üheksanda naiste karika.

Mäng algas lahtiselt ning mõlema naiskonna jaoks olid esimesed viis minutit küllaltki intensiivsed. Pärast seda suutis Flora rohkem ees teravust tekitada, mis tõi neile tulemuse 23. minutil. Lisette Tammik kasutas endale antud vaba ruumi suurepäraselt ära ning tsenderdas palli Egle-Eliise Kurgile, kes nahkkera ühe puutega kindlalt väravavõrku suunas. Viis minutit hiljem tekitas Tabasalu paljulubava olukorra, kui Anne-Grethe Pajuviidik vastast kauglöögiga üllatas, kuid Flora väravasuul seisnud Victoria Vihman tõi palli ristnurgast ära. Vaheajale läksid naiskonnad Flora üheväravalises eduseisus.

Teist poolaega alustas Flora taas resultatiivselt: 48. minutil teeniti nurgalöök, mille järel suunas Siret Räämet palli värava alla ning Jaanika Volkov lõi selle peaga väravasse. Kaheväravalisse kaotusseisu jäämine andis Tabasalule indu juurde ning Flora vastu jätkati oskuslike rünnakutega. Siiski jäid naiskonda väravast lahutama mitmel korral vaid mõned sentimeetrid või oli puurilukk oma ülesannete kõrgusel.

Lõpuvile kõlades oli Flora teeninud 2:0 võidu Tabasalu üle, mis tagas naiskonnale klubi ajaloo üheksanda naiste karikavõistluste võidutiitli.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Klubijalgpalli pidupäeval selgub lisaks naiste karikavõitjale veel meeste Tipneri karika võitja, kui omavahel lähevad vastamisi Tallinna FCI Levadia ja Paide Linnameeskond. Kohtumise avavile kõlab kell 19 A. Le Coq Arena. Pääsmed on müügil Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis. Kohtumise otsepilti on võimalik jälgida Soccernet TV vahendusel.

Pildil üheksakordne naiste karika võitja Tallinna FC Flora. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee