28

01.2019

14:05

Lõppenud nädalavahetusel peeti Taliturniiril arvukalt mänge, kui lisaks A- ja B-turniiri meeskondadele tulid väljakule ka C-, D- ning E-turniiride võistkonnad. A-turniiri kolmanda vooru keskses mängus alistas Tallinna FCI Levadia 2:1 Nõmme Kalju FC.

Levadia asus laupäeval toimunud mängu juhtima 34. minutil Evgenii Budniki väravast ning minut hiljem jäi Kalju ka vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Liliu.

Levadia kahekordistas oma eduseisu 60. minutil tänu Nikita Andreevile, kuid lõppseisu 2:1 tõi tabloole Nikolay Mashichevi värav 72. minutil.

Vooru teises telemängus võitis Tartu JK Tammeka reedel sama tulemusega Paide Linnameeskonda. Tammeka läks 38. minutil mängu juhtima pärast Sanderi Kapperi väravat ning Tartu meeskonna eduseis muutus kaheväravaliseks 56. minutil, kui omavärava lõi Kristjan Pelt. Mängu lõpus lõi Paide ühe tagasi, kui 82. minutil oli täpne Tarmo Neemelo.