28

03.2021

18:35

VIDEO | Tamme viimase minuti värav andis Kaljule võidu Legioni üle

Nõmme Kalju FC alustas Premium liiga hooaega võidukalt, kui Sportland Arenal alistati Tallinna JK Legion 1:0.

Legion mängis kahe koondislaseta, kui A-koondise laagris on hetkel Sander Puri ja Pavel Dõmov, kuid osutas nimekamale vastasele tugevat vastupanu. Viimasel ehk 90. minutil suutis Kalju mängu enda kasuks kallutada, kui Legioni nurgalöögi järel tekkis hoopis Kaljul kontrarünnak, mille lahendas osavalt vahetusest sekkund Alex Matthias Tamm.

Legion on seega alustanud hooaega kahe napiga kaotusega, sest eelmisel nädalavahetusel tunnistati Tallinna FCI Levadia 4:3 paremust. Kalju jaoks oli tegu vajaliku võiduga, sest neljapäeval jäädi Evald Tipneri karikavõistlustel veerandfinaalis alla Viljandi JK Tulevikule. Tänavuse hooaja Premium liigas oli tegu Kalju esimese mänguga.

Järgmisel nädalavahetusel on Premium liigas vastamisi Kalju – Narva Trans, Pärnu Vaprus – TJK Legion, FC Flora – FC Kuressaare, Viljandi Tulevik – FCI Levadia ja Tartu Tammeka – Paide Linnameeskond. Flora jaoks on tegu esimese mänguga tänavuse hooaja Premium liigas.