10

02.2022

11:51

VIDEO | Tammeka teenis hilise värava toel võidu

Eile, 9. veebruaril peeti Taliturniiril üks nädalasisene vastasseis, kui Tartu JK Tammeka sai Nõmme Kalju FC vastu kirja 1:0 võidu.

Tammekal tekkis kohtumise peale rohkelt suurepäraseid võimalusi väravatearve avamiseks. Neist esimene leidis aset 14. minutil, mil Tammeka kasuks määratud penaltit asus lööma Martin Jõgi, ent Kalju puurilukk Henri Perk tõrjus. 59. minutil oli hea võimalus jalg valgeks saada eelmises kohtumises täpne olnud Giacomo Uggeril, ent pealelöök lendas selgelt üle värava. Mängu lõppseis vormistati 80. minutil, kui rünnakule tõusnud Taijo Teniste tsenderdus leidis 63. minutil mängu sekkunud Aleksandr Kukharevi, kes saatis palli kindlalt võrku.

Taliturniir jätkub sel reedel, 11. veebruaril. Turniiri kalendri ja tulemustega saab lähemalt tutvuda siin.