22

10.2021

21:17

VIDEO | Tammeka teenis lõpuminutite tabamusest Vapruse üle võidu

Sel nädalal peeti tagantjärele tabeli eelviimase ja viimase Tartu JK Tammeka ja Pärnu JK Vapruse 25. vooru kohtumine. Esmalt kaotusseisu jäänud tartlased said kirja 2:1 võidu.

Kohtumise avavärav sündis 20. minutil, kui Virgo Valliku lompi takerdunud pealelöögi vormistas värvavaks Henri Hanson ning viis Vapruse juhtima. Tammekal kulus viigiväravani jõudmiseks veerand tundi, kui Kevin Mätase väravasöödust sai jala valgeks Tristan Koskor. Viigiseis püsis tablool mängu viimaste hetkedeni välja: 88. minutil leidis Mätas taaskord hea sööduga Artur Uljanovi, kes pääses väravavahiga silmitsi ja ei jätnud võimalust kasutamata. Rohkem väravaid selles kohtumises ei löödud ning Tammeka teenis tähtsa 2:1 võidu.

Liigatabelis asub Tammeka küll endiselt eelviimasel kohal, ent kasvatas võiduga vahe viimasel real paikneva Vaprusega neljale punktile.