26

11.2023

10:52

VIDEO | Tartu Kalev ja Elva tegid Esiliiga esimeses üleminekumängus viigi

Esiliiga esimeses üleminekumängus tegid laupäeval, 25. novembril FA Tartu Kalev ja FC Elva väravateta viigi. Korduskohtumine mängitakse kolmapäeval, 29. novembril Viljandis.

Tartu Annemõisa jalgpallihallis toimunud kohtumisel oli Tartu Kalevil kohe seitsmendal minutil hea võimalus minna juhtima, ent möödunud hooaja Esiliiga B parima väravaküti Priit Peedo löödud penalti püüdis elvalaste puurilukk Karl Kruus. 60. minutil jäid külalised väljakul vähemusse, kui teise kollase kaardiga kaasnenud punase kaardi tõttu pidi väljakult lahkuma Nikita Karasjov. Järelejäänud ajaga kumbki meeskond väravaid ei ohustanud ning nii lahkuti väljakult seisuga 0:0.

Meeskonnad kohtuvad otsustavas mängus kolmapäeval, 29. novembril Viljandi Männimäe jalgpallihallis, mängu avavile kõlab kell 19.30. Otsepildis saab kaasa elada jalgpall.ee vahendusel. Võitja mängib järgmisel hooajal Esiliigas, kaotaja Esiliiga B-s.