11

05.2023

10:17

VIDEO | Tipneri karikavõistluste esimene finalist on Flora

Tipneri karikavõistlustel peeti eile, 10. mail esimene poolfinaalkohtumine, kui vastamisi läksid Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka. Minimaalse võiduga edenesid finaali tallinlased.

Mängu saatus otsustati ära üsnagi võimalustevaesel avapoolajal: 30. minutil saatis palli kalkuleeritult tagumise posti suunas Kristo Hussar ning Aleksandr Šapovalov toimetas selle tühja võrku. Kuigi teisel poolajal näitasid mõlemad meeskonnad oluliselt rohkem teravust, ei õnnestunud Floral eduseisu kasvatada ega Tammekal mängu viigistada. Mängu peakohtuniku Karl Koppeli lõpuvile tähistas niisiis Flora 1:0 võitu ning pääsu karikafinaali.

Kohtumise tipphetked:

Tipneri karikavõistluste teine finalist selgub täna, 11. mail kell 19.00, kui vastamisi lähevad JK Tabasalu ja JK Narva Trans. Tabasalu Arenal toimuvast kohtumisest vahendab otsepilti Soccernet TV.

Poolfinaalide võitjaid ootab 3. juunil ees suur finaal, mis on traditsiooniliselt osa A. Le Coq Arenal toimuvast klubijalgpalli pidupäevast. Üritusel selgitatakse ka naiste karikavõistluste ja U19 Eliitliiga Meistriliiga võitjad.