27

07.2024

01:15

VIDEO | Trans pööras juubelimängus kaotusseisu võiduks

A. Le Coq Premium liiga 20. voorus kohtusid Narva Kreenholmi staadionil JK Narva Trans ja FC Nõmme United. Kodumeeskond tuli klubi 45. juubelit tähistavas mängus välja kaotusseisust, pöörates selle 1:0 võiduks.

Kohtumist alustas paremini United, kellele kuulusid mängu esimesed minutid. Nad läksid ka kuuendal minutil mängu juhtima, kui Sacha Martineze paremalt äärelt tulnud tsenderdusele Transi karistusalasse said narvakad pea vahele, kuid seejärel lõi Facundo Stefanazzi otse õhust ühe puutega palli Transi värava tagumisse nurka. See oli itaallasest ründaja esimene värav Premium liigas. 27. minutil tekkis Georg Mattias Laguse pikast söödust löögivõimalus Henri Leokesel, kuid karistusala paremast nurgast Transi värava suunas teele läinud madal löök lendas meetri jagu väravast mööda. Poolaja edenedes mängu paremini sisse saanud võõrustajatel tekkisid poolaja lõpus ka võimalused. Kui 42. minutil ei kerkinud Landry Kabore vasakult äärelt tulnud tsenderdust peaga suunama, siis teisel üleminutil tekkinud olukorrast viigistas Trans mänguseisu. Zakaria Beglarishvili leidis United kaitseliini taha sööstnud Taaniel Usta, kes lükkas palli väravast välja tulnud Lagusest mööda Nõmme klubi väravavõrku. Viiendal üleminutil proovis kauglöögiga õnne German Šlein, kuid tema ürituse Lagus tõrjus.

Teise kolmveerandtunni alguses oli Unitedil võimalus nurgalöögist eduseis taastada, kui Karl Gustav Kokka pani 50. minutil madala tsenderduse penaltipunkti suunas ning markeerimata Sacha Martinez sai palli suunata, kuid tema löök tuli Matrossovile mugavalt värava keskele. Kaks minutit hiljem tekkis võimalus Transil, kui Usta jättis palli Unitedi kastis Kaborele, kes vajutas esimese puutega mänguvahendi värava suunas teele, kuid löök läks üle värava. See võimalus tähistas initsiatiivi kaldumist kodumeeskonnale. Selle tulemusena läks Trans mängu lõpus ka kohtumist juhtima, kui Beglarishvili nurgalöögi suunas madala pealöögiga väravasse Kabore.

Trans kinkis klubile 45. sünnipäeva puhul 2:1 tulemusega hooaja kuuenda võidu, lõpetades viiemängulise võiduta seeria. United pidi vastu võtma neljanda järjestikuse ning hooaja 13. kaotuse. Piirilinlased on 24 punktiga liigatabeli kuuendal real, United jätkab 11 punktiga viimasel kohal.

Mängu tipphetked:

Martin Klaseni intervjuu:

Miguel Moreira intervjuu:

Zakaria Beglarishvili intervjuu:

Landry Kabore (pildil) oli kohtumises Nõmme Unitedi vastu Narva Transi võiduvärava autor. Foto: Sergei Stepanov