11

07.2022

12:20

VIDEO | Trans võitis suureskoorilises kohtumises Vaprust

Laupäeval, 9. juulil peeti Pärnu Rannastaadionil 16. vooru edasilükkunud kohtumine Pärnu JK Vapruse ja JK Narva Transi vahel. Mängust väljus 5:3 võiduga Trans.

Vapruse poolt avas juba esimesel mänguminutil skoori Ronaldo Tiismaa. Trans suutis aga viigiseisu taastada 22. minutil, kui vasaku jalaga suunas palli alla nurka Aleksandr Zakarliuka. Transi rõõm jäi üürikeseks, kui kõigest kaks minutit hiljem tegi taas skoori Tiismaa ning viis Vapruse poolajapausile 2:1 eduseisus.

Kõik tundus kodumeeskonna jaoks sujuvat, kui 56. minutil lõi nurgalöögist peaga värava Vapruse kapten Magnus Villota. Viimase pooltunniga suutis Trans aga korda saata imelise tagasituleku. 65. minutil lõi seisuks 3:2 Transi ääreründaja Arseni Kovaltšuk.

Pärast seda algas Oleksandr Kozhevnikovi etendus. Kübaratrikiga sai mängumees hakkama kõigest 20 minutiga. Nelja minuti sees näitas Kozhevnikov tõelist ründaja nina, kui libises kaks korda järjest Vapruse kaitsjate eest ära ja suunas palli ettenurka. Mängu üleminutitel oli Transi ründajal Volodymyr Pryiomovil kasutada penalti, mille Ott Nõmm küll tõrjus, kuid tagasipõrkunud palli juures oli esimesena Kozhevnikov, kes tegi mängu lõppseisuks 5:3 Transi kasuks.

Antud võit viis Transi 17 punkti peale, millega hoitakse tabelis seitsmendat positsiooni. Vaprusel on koos kaheksa punkti, millega ollakse viimasel kohal.

Järgmised Premium liiga mängud leiavad aset 15., 16. ja 17. juulil.