25

03.2021

23:00

VIDEO | Tulevik alistas Kalju ja jõudis dramaatilise kohtumise järel poolfinaali

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti täna viimane veerandfinaal. Sportland Arenal toimunud põnevuskohtumise võitja selgus lisaajal, kui napilt normaalajal võidust ilma jäänud Tulevik suutis tugeva vastase alistada 2:1.

Kalju jäi 30. minutil vähemusse, kui punase kaardi teenis Aleksandr Volkov.

Esimest väravat oodati 67. minutini, kui Herol lõi tabamuse otse nurgalöögist! Viljandi eduseis püsis kuni neljanda ehk viimase lisaminutini, kuid normaalaja viimaseks pallipuuteks jäi Mikhail Babichau imeline kauglöök, mis viigistas seisu 1:1-le.

Lisaaja ainsa värava eest hoolitses Tulevik taas standardolukorrrast. Herol leidis karistuslöögist trahvikastis Ganiu Atanda Ogungbe, kes suunas palli 113. minutil väravasse ning sel korral suutis Viljandi eduseisust kinni hoida.

Viljandi võõrustab 12. mail toimuvas poolfinaalis Tallinna FCI Levadiat. Päev varem selgitavad esimese finalisti Tallinna FC Flora – JK Narva Trans.