18

10.2021

17:32

VIDEO | Tulevik tuli kaotusseisust välja ja alistas Levadia

Sel nädalavahetusel peetud põnevuslahingust Viljandi JK Tuleviku ja tabeliliidri Tallinna FCI Levadia vahel sai 3:2 võidu kirja esialgu kaotusseisu jäänud Tulevik.

Kohtumise avavärav sündis 12. minutil, kui Frank Liivak suunas peaga võrku Zakaria Beglarishvili tsenderduse ning viis Levadia 1:0 juhtima. Tulevik jõudis viigiväravani 25 minutit hiljem, kui jala sai valgeks Herol Riiberg. Vaatamata Levadia rohketele võimalustele püsis viigiseis tablool kohtumise viimase kümnekonna minutini ning resultatiivsemaks meeskonnaks osutus Tulevik. 79. minutil leidis Tanel Lang värava eest Kaimar Saagi, kes ei jätnud võimalust kasutamata ning viis Tuleviku juhtima. Normaalaja viimasel minutil suurendas Tuleviku eduseisu Nikita Komissariov, kes mängis end kaitsjatest mööda ja toimetas palli kindlalt võrku. Mõned minutid hiljem vähendas Levadia kaotusseisu Mark Oliver Roosnupp, ent peagi kõlanud lõpuvile tähistas Tuleviku 3:2 võitu.

Tulevik jätkab võidu järel liigatabelis kaheksandana, ent Kuressaarega ollakse nüüd võrdsel punktiarvel. Levadia on 67 punktiga endiselt kindel tabeliliider.