31

07.2021

12:40

VIDEO | Vaprus alistas Kuressaare ja võttis võidupunktid

Eile, 30. juuli õhtul võõrustas Pärnu JK Vaprus vihmasel Rannastaadionil tabelinaabrit FC Kuressaaret ning võttis 2:1 võidu.

Pärnu meeskonnale kõrget survet avaldanud Kuressaare avas oma skoori 12. minutil, kui Oliver Rass leidis sööduga kodumeeskonna kastis üles Silver Alex Keldri, kes palli posti kõrvalt väravasse toimetas. Täpselt kümme minutit hiljem tõi Vaprus end aga kaotusseisust välja, kui Reno Mark vormistas väravaks Anton Krutogolovi tsenderduse. Vaheajale mindi 1:1 viigiseisus.

Kolm võidupunkti kindlustas Vaprus endale 77. minutil, kui Kristen Saarts lõi nurgalöögijärses olukorras 2:1 võiduvärava.

Võidu tulemusel on Vaprusel hooaja peale kirjas 14 punkti, mis paigutab nad liigatabelis seitsmendale kohale. Kuressaare jätkab 11 punktiga ning asub tabeli viimasel real.