21

07.2024

00:47

VIDEO | Vaprus ja Trans mängisid taas viiki

A. Le Coq Premium liigas mängiti laupäeval üks kohtumine, kui Pärnu JK Vaprus ja JK Narva Trans tegid Pärnu Rannastaadionil 0:0 viigi.

Kohtumise neljandal minutil oli lähedal kodumeeskonna esimene värav, kui Ronaldo Tiismaa pääses karistusalasse saadetud tsenderdust peaga suunama, kuid Aleksei Matrossov ulatus posti kõrvale põrkanud pallini ning tõrjus selle. Transi meestest jõudsid löögini Taaniel Usta ja Zakaria Beglarishvili, kuid mõlema sooritused läksid raamist mööda. 19. minutil kombineerisid Vapruse mehed lühikeste söötudega end löögile, kuid taas oli vastas Transi väravavaht. 41. minutil pidi Matrossov hüppama, et tõrjuda Kristjan Kase kauglöök üle otsajoone. Vaheajale läksid meeskonnad olukorras, kus kummalgi ei tekkinud esimese 45 minuti jooksul suurepäraseid võimalusi.

55. minutil oli pärnakatel kasutada karistuslöök paremalt äärelt, millele pani pea vahele Kask, kuid lõpuks põrkas pall väravast mööda. Teisel kolmveerandtunnil oli Vaprus Transi väravale ohtlikum ning 77. minutil avanes väljaku peremeestel hea šanss mängu juhtima minna, kuid Tiismaa ei tabanud penaltipunktilt väravat. Transi ainus ohtlik olukord oli 79. minutil, kui Usta sai terava nurga alt peale lüüa, kuid Nõmm pareeris ürituse korraliku jalatõrjega. Mängu viimane võimalus tekkis koduvõistkonnal, kui Kevin Aloe tsenderdus vasakult äärelt leidis tagumisest postist vahetusest sekkunud Joonas Sild, kelle madalal, keskele suunatud pealöögil oli taas ees Matrossov.

Kuna kumbki meeskond ei suutnud vastase väravalukku lahti muukida, siis on 0:0 viik tõsiasi. See oli tänavu teine kord, kui meeskonnad jätsid omavahelises väravad löömata. Vaprus pidi leppima hooaja viienda viigipunktiga, nemad on 20 punktiga kaheksandal kohal. Trans sai tabelisse hooaja kuuenda viigi ning 21 punktiga kuuendal kohal.