18

10.2021

17:15

VIDEO | Vaprus läks juhtima, ent Kalju võttis kindla võidu

Nädalavahetusel kohtusid Premium liigas tabeli poolitamise eel Pärnu JK Vaprus ja Nõmme Kalju FC, tallinlased said kohtumisest kirja 4:1 võidu.

Vooru avakohtumises õnnestus Pärnu JK Vaprusel küll juhtima minna, ent lõpuks tuli Nõmme Kalju FC vastu võtta kindel kaotus. Vapruse avavärav sündis Tõnis Vihmoja poolt kindlalt realiseeritud penaltist, mille põhjustas 16. minutil Anton Krutogolovi vastu tehtud viga. Vähem kui 10 minutit hiljem jõudis Kalju viigiväravani, kui Aleksandr Volkov pääses Vapruse puurilukuga silmitsi ning saatis palli võrku. Teisele poolajale mindi vastu viigiseisus, ent Kalju jõudis väravani veel kolmel korral ning võttis kindla võidu. 59. minutil saatis Henri Perki tõrje järel lahtiseks jäänud palli väravasse Igor Subbotin, 77. minutil oli täpne Pavel Marin ning 4:1 võidu vormistas Kaljule mängu viimasel minutil Alex Matthias Tamm.

Kaotuse järel langes Vaprus 15 punktiga liigatabelis viimasele kohale, 43 punktiga jätkab Kalju neljandal real.