16

08.2021

11:23

VIDEO | Vaprus suutis kodupubliku toel viigistada Paidega

Premium liigas sündis nädalavahetusel mitmeid üllatustulemusi. Mullune hõbedameeskond, hetkel tabelis kolmandat kohta hoidev Paide Linnameeskond viigistas võõrsil 1:1 Pärnu Vaprusega.

Vaprus asus mängu 56. minutil juhtima Anton Krutogolovi tabamusest. Kuigi Mihkel Aksalu sai Krutogolovi löögile käe vahele, siis pall leidis siiski tee värava tagumisse nurka.

Paide viigistas 70. minutil, kui oma oskuseid näitas Andre Frolov, kelle parema jala puude viis palli õhku ning meeskonna kapten lõi selle vägeva vasaku jala löögiga Hendrik Vainu jaoks püüdmatult tagumisse nurka.

Paidel oli kohtumisi lõpus häid võimalusi viigistamiseks ning Henri Anieri löök lisaminutitel tabas ka Pärnu meeskonna latti, kuid kodumeeskond suutis viigiseisu hoida ning sellega kodupublikut rõõmustada.

Paide tõusis tabelis ühele pulgale FC Floraga, kes jäi laupäeval üllatuslikult alla FC Kuressaarele. Floral ja Paidel on võrdselt koos 40 punkti, kuid Floral on peetud kõigest 17 kohtumist Paide 20 vastu. FCI Levadia on liidrina kogunud 20 mängust 52 punkti. Vaprusel kulus viigipunkt marjaks ära, sest 15 punktiga on suvepealinnameeskond tabelis kaheksas. Ühe mängu vähem pidanud Kuressaare ja Tammeka jäävad vastavalt ühe ja kahe punkti kaugusele.