14

03.2019

11:35

VIDEO | Viimsi alustas poolfinaalseeriat Auguri vastu võidukalt

Betsafe saaliliigas tehti kolmapäeva õhtul Kristiine Spordihallis algust teise poolfinaalseeriaga, kui Viimsi FC Smsraha suutis võõral väljakul 3:1 alistada Tallinna SK Augur Enemati.

Põhiturniiri teise meeskonnana otse poolfinaali pääsenud Augur tegi oma play-off kohtumistele unelmate alguse, kui teise minuti alguses viis Vladislav Tšurilkin Auguri juhtima. Viimsi suutis viigistada kaheksandal minutil, kui täpne oli Artur Makarov. Avapoolaja lõpus viis Sergei Kostin külalised juhtima, kui kogenud pallur sahistas võrku 40 sekundit enne sireeni.

Teise poolaja alguses pidid kohtunikud korduvalt taskust kaarte välja võtma ning 29. minutil teenis Igor Ivanov lühikese aja jooksul kaks kollast kaarti ning eemaldati mängust.

Augur rohkem vastase väravavahti üle mängida ei suutnud ning Viimsi lõi kohtumise viimaseks jäänud tabamuse 47 sekundit enne lõpusireeni, kui palli toimetas tühja väravasse Oleksandr Sorokin.

Betsafe saaliliiga esimeses poolfinaalis alistas FC Cosmos nädalavahetusel koduväljakul Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 6:2.

Kahe võiduni peetavate seeriate teised kohtumised peetakse sel nädalavahetusel. Teistkordselt on Ravens ja Cosmos vastamisi 16. märtsil kell 16 Tartus EMÜ Spordihoones ning Viimsi - Augur seeria teine mäng toimub pühapäeval, 17. märtsil kell 18.30 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Vajadusel peetakse Augur – Viimsi kolmas mäng 22. märtsil Kristiines ning Cosmos - Ravens kohtuksid 23. märtsil Viimsis. Poolfinaalkohtumisi näitab otsepildis Õhtuleht.ee.