31

03.2019

10:41

Betsafe saaliliigas peeti laupäeva õhtul Viimsi Kooli Spordikompleksis finaalseeria teine kohtumine, kui FC Smsraha alistas Tallinna FC Cosmose 3:0 ja viigistas seeria 1:1-le.

Aleksei Titenok viis Viimsi juba teise minuti lõpus 1:0 juhtima, kui ta lõi paremalt äärelt tugeva löögi Cosmose väravasuul seisnud Mihhail Timošenko võrku.

Kui avavärav puhul sai söödupunkti kirja Sergei Kostin, siis teise tabamuse puhul näitas oma väljakunägemist Artur Makarov, kes andis mõõdetud söödu Edwin Stüfile. Väravast välja tulnud Timošenko jäi tühjade pihkudega ning temast mööda mänginud Stüf viis 32. minutil FC Smsraha juhtima juba kahe väravaga.

Kohtumise viimane värav sündis 1.33 enne lõpusireeni, kui Mark Boskini vise leidis Ervin Stüfi, kes esmalt blokeeris edukalt Erik Grigorjevi ürituse palli saada ja lõi seejärel kindlalt lõppseisuks 3:0.

Finaalseeria järgmine matš peetakse 7. aprillil kell 18.30. Neljas mäng toimub 13. aprillil ja kui võitja selgitamiseks läheb vaja ka viiendat mängu, peetakse see 21. aprillil. Kõik kohtumised toimuvad Viimsi Kooli Spordikompleksis, mis on mõlema meeskonna koduväljakuks. Mänge näitab otsepildis Õhtuleht.ee.

Finaalseeria teine kohtumine on järelvaadatav Õhtuleht.ee portaalis.