12

11.2023

21:28

VIDEO | Viimsi jätkab Coolbet saaliliigas täiseduga, Dünamo teenis esimesed punktid

Coolbet saaliliiga neljanda vooru kohtumistes olid võidukad Rummu Dünamo, Tallinna Bunker Partner, Jõhvi Phoenix ja Viimsi Smsraha.

FC Jõgeva Wolves ja Rummu Dünamo läksid vooru avakohtumises jahtima enda esimesi punkte sellel hooajal. Eesmärgini jõudis vaid üks tiim kahest: Dünamo alistas vastase tulemusega 11:3 ning kirjutas enda nime taha kolm võidupunkti. Kuigi Dünamo jäi kohtumise esimesel poolajal ühemehelisse vähemusse, suudeti vaheajale minna kuueväravalises eduseisus. Teisel poolajal jätkas külalismeeskond sama hooga ning enne, kui Wolves väravaskoori avas, oli suudetud saavutada kümneväravaline edu. Wolves lõi Ralf Mahlakase ja Marko Murumaa väravatest kaks tabamust tagasi, kuid taas oli Dünamol oma vastus olemas. Kohtumise lõppvärava vormistas Wolvesi ridadest Kaarl Sassian. Dünamo eest oli kolmel korral täpne Aleksandr Seppago, kahel korral Vladimir Ivanuško, Stanislav Hmeljov ja Danila Gushinets, korra sahistasid võrku Arseni Hmeljov ja German Muhin. Tabelis paikneb Rummu Dünamo seitsmendal real, Jõgeva Wolves on koht tagapool.

Esimeses kolmes voorus hästi esinenud Narva United FC pidi vastu võtma hooaja esimese kaotuse, kui Tallinna FC Bunker Partnerile jäädi alla 1:4. Vastupidiselt Narvale, on liigasse tõusnud Bunker Partner saamas üles üha paremat hoogu: kui kaks vooru tunnistati vastase paremust, siis kaks teist on suudetud kohtumine enda kasuks pöörata. Esimesel poolajal sahistas Narva võrku Nikita Tšernei ja Pavel Rubel, teisel poolajal kandis Bunker Partneri väravate eest hoolt Mark Ivanov. Narva ainsa värava kirjutas 18. minutil enda nimele Dmytro Kalininskyy. Tabelisse on Narva United kogunud üheksa silma ning neljanda vooru järel paiknetakse teisel real, Tallinna Bunker Partner on kuue punktiga neljas.

Tasavägise lahingu pakkunud Sillamäe FC NPM Silmet ja Jõhvi FC Phoenix lahkusid väljakult tulemusega 7:8. Phoenix saatis juba esimesel poolajal vastase võrku viis vastuseta palli. Teisel poolajal oli Silmetil endapoolne vastus varuks ning pooltunniks saavutati 5:5 viigiseis. Kuigi Sillamäe Silmet suutis haarata kohtumises ka edu, tuli Phoenix talle järele ning kohtumise viimaseks minutiks oli tablool 7:7. Veidi rohkem kui 20 sekundit enne mängu lõpuvilet lõi Phoenix kohtumise lõpp- ja ühtlasi võiduvärava, mille toel teenis meeskond tabelisse magusad võidupunktid. Võõrustajameeskonna Silmeti eest näitasid täpsust Maksim Gontšarov, Roman Bažkov, Boriss Poddubnõi, Anton Pfening (2), ja Stanislav Gussev (2). Jõhvi Phoenixi eest olid täpsed Matvei Minajev (2), Andrei Vrabie (3), Aleksandr Dubõkin, Jelissei Zahharov ning Artur Salmus.

Viimsi FC Smsraha teenis koduväljakul 4:2 võidu Tartu vald Ravens Futsali üle. Kohtumise juhtvärava lõi Ravens Futsal juba teisel minutil. Eduseis püsis 13. minutini, kui Viimsi Smsraha end kaotusseisust välja rebis ning juhtohjad enda kätte haaras. Esimese poolaja lõpuks oli tablool 2:2 viigiseis, kuid teisel poolajal pani just Viimsi kirsid enda tordile ning sahistas vastase võrku veel kahel korral, millele Tartu tiimil enam vastust ei jagunud. Viimsi eest oli kolmel korral täpne Milorad Bojic, ühe tabamuse lisas Artur Bõstrov. Ravens Futsali eest lõi mõlemad tabamused Lehar Savikink. Viimsi on täiseduga tabeli esimene, Tartu vald Ravens Futsal on neljast voorust kogunud kuus punkti ning paikneb kuuendal real.

Coolbet saaliliiga 5. vooru kohtumised mängitakse 17. ja 18. novembril.