22

04.2021

00:36

VIDEO | Vooru keskses mängus võitis Paide 10. lisaminuti väravast Kaljut

Premium liiga nädalasisese vooru keskses mängus oli Paide Linnameeskond koduväljakul dramaatilises mängus 2:1 üle Nõmme Kaljust, kui võiduvärav sündis kohtumise kümnendal lisaminutil.

Kalju domineeris avapoolaega ning vaheajale mindi teenitult eduseisus, kui 35. minutil hoolitses külaliste tabamuse eest Aleksandr Volkov.

Kaljul oli ka mitmeid häid võimalusi eduseisu kahekordistamiseks, kuid pall uuesti võrku ei läinud. Hoopis Paide nõelas 82. minutil. Kui mõned minutid varem oli Karl Mööl jätnud lahendamata 1 vs. 1 olukorra, siis Paide jätkas ründamist. Trahvikasti jõudnud palli suunas vahetusest sekkunud Sekou Amadou Camara osavalt Frolovile, kes lõi palli postist sisse.

Kohtumisele anti arvukalt lisaminuteid, sest vigastada sai Kalju väravavaht Marko Meerits. Vahetusest sekkunud Sergei Lepmetsal ei õnnestunud kümnendal lisaminutil oma meeskonda päästa, kui Sergei Mošnikov värava lõi ja Paidele tähtsa võidu tõi.

Paide on tabeliliider kuuest mängust teenitud 16 punkti. FCI Levadia jääb maha ühe punktiga. Kalju on kahe võidu kõrvale saanud neli üheväravalist kaotust ja on hetkel kuue punktiga tabelis seitsmes.