22

05.2022

21:46

VIDEO│Coolbet saaliliiga meistriks krooniti FC Cosmos

Täna peeti Coolbet saaliliiga finaalseerias otsustav kohtumine, kui Tallinna FC Cosmos alistas suureskooriliselt 8:0 Viimsi FC Smsraha.

Kolme võiduni peetavas seerias kulgesid neli esimest mängu küllaltki võrdselt. Avakohtumises teenis Viimsi 5:4 võidu, kuid järgnevas kahes mängus alistas Cosmos vastased 4:3 ja 6:2. Neljas vastasseis kujunes tõeliseks trilleriks, kui Viimsi tuli välja kaheväravalisest kaotusseisust ja normaalaeg lõppes 3:3 viigiga. Lisaajal näitas teravamat jalga Viimsi, kui Ervin Stüfi kaks väravat tõi neile 5:3 võidu.

Täna peetud viimases mängus haaras Cosmos juba avapoolajal kindla eduseisu, kui Boriss Poddubnõi lõi avavärava 18. sekundil. Minut hiljem tegi skoori ka Denis Vnukov. Esimesel poolajal said jala valgeks ka Alexander Machado, Maksim Babjak, Juan Molero ja Pavel Rubel.

Teise 20-minutilise poolaja jooksul lõid oma teise värava nii Babjak kui ka Vnukov ja tõid Cosmosele 8:0 võiduga meistritiitli.