19

10.2022

21:40

VIDEO│Cosmos alistas kindlalt Viimsi ja võitis Superkarika

Täna avati meeste saalijalgpalli hooaeg, kui Superkarikafinaalis teenis suure võidu Tallinna FC Cosmos, alistades mulluse lähima rivaali Viimsi FC Smsraha 5:0.

Mänguskoor avati üheksandal minutil, kui Cosmose leegionär Juan Molero mängis end osavalt kaitsjast mööda ja lõpetas rünnaku täpse löögiga alla nurka. See värav jäi ka avapoolaja ainsaks tabamuseks, ent teisel poolajal suurendas Molero nurgalöögi järel eduseisu. Viimsi ei suutnud enam vastaste hoogu pidurdada ning järgmised kaks väravat läksid Oleksandr Sorokini arvele, kes veel mullu esindas Viimsi meeskonda. Kohtumise lõppseisu vormistas 38. minutil ukrainlane Yaroslav Lebid. Cosmose jaoks oli tegemist klubi ajaloo kolmanda Superkarikaga.

Coolbet saaliliiga hooaeg algab eesoleval nädalavahetusel, kui esimese vooru mängud toimuvad nii laupäeval kui ka pühapäeval. Mängude kalendriga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.