06.2020

11:15

VIDEOD │Esiliiga tipud 5. voorus ei vääratanud

Esiliigas tõmmati eile joon alla 5. vooru mängudele.

Voor sai alguse neljapäeval, kui Maardu Linnameeskond alistas Ilja Zelentsovi 53. minuti penaltist 1:0 FC Flora U21 tiimi. Maardu jätkab nüüd 12 punktiga tabeli tipus, Flora jääb 7 silma juures 4. tabelireale.

Laupäeva alustuseks sai kodumurul kindla 7:0 võidu kirja Pärnu Vaprus, kes alistas Kohtla-Järve JK Järve. Kaks tabamust kirjutasid enda nimele Ronaldo Tiismaa, Enrico Veensalu ja Virgo Vallik, ühe lisas omalt poolt Robin Limberg. Pärnu jätkab 11 punktiga teisel kohal, Kohtla-Järvel on sel hooajal veel punktiarve avamata.

Laupäeva lõpetuseks sai väärt 2:0 võidu kirja Vändra Vaprus, kes alistas võõrsil Pärnu Jalgpalliklubi. Võitjate poolelt olid täpsed Martin Pärn ning Kristen Kähr. Võidu tulemusena tõusis Vändra 5. kohale, Pärnu jääb hetkel 8. tabelireale.

Pühapäeval sai väärt võidu kirja Nõmme United, kes oli kodumurul 3:1 üle Tartu Tammeka U21-st. United jätkab nüüd 11 punktiga kolmandal kohal, Tammeka U21 jääb 6. positsioonile.

Vooru ainsa viigilise tulemuse tegid FCI Levadia U21 ja FC Elva, kelle omavaheline lahing lõppes seisul 1:1. Paul-Feliks Frei viis Elva 65. minutil juhtima, kuid Erik Utgofi 89. minuti tabamus päästis kodumeeskonnale viimasel hetkel ühe viigipunkti.

Esiliiga jätkab 6. vooru mängudega juba sel kolmapäeval ja neljapäeval. Tabeliseisu ja ajakavaga saad lähemalt tutvuda siin.