01

06.2020

11:00

VIDEOD | Esiliigas pole kahe vooru järel ühtegi täiseduga jätkavat klubi

Esiliigas toimusid lõppenud nädalavahetusel 2. vooru mängud, pärast mida ei jätka enam ükski klubi täiseduga.

Voor sai alguse laupäeva pärastlõunal, kui platsile tulid Nõmme United - FC Elva ning Pärnu Vaprus - Vändra Vaprus. Nõmme Unitedi ja Elva mõõduvõtus väravaid ei nähtud, mis tähendab, et 0:0 viigiga kirjutasid mõlemad klubid endale tabelisse ühe lisapunkti. Nõmme United on nüüd kahe vooruga kogunud 4 silma, millega jagatakse 1.-4. kohta. Elva jääb 2 punkti juures 8. tabelireale.

Teises laupäevases kohtumises teenis 4:1 võidu Pärnu Vaprus. Kuigi Martin Pärn viis Vändra 10. minutil juhtima, vajutas külaliste mängule pitseri väravavaht Andreas Kallaste 35. minuti punane kaart. Enamuses mängides suutis Pärnu ka mängu enda kasuks kallutada, lüües vastasele 4 väravat - kaks tabamust sai kirja Ronaldo Tiismaa, ühe lisasid Tõnis Vihmoja ning Henri Hanson.

Pühapäeva õhtul võttis Maardu Linnameeskond kodumurul vastu Tartu Tammeka U21 tiimi, kes Ilja Zelentsovi kübaratriki toel ka kindlalt 5:0 üle mängiti. Zelentsovi kolme tabamuse kõrval said jala valgeks ka Vadim Aksjonov ja Vitali Gussev.

Teises samaaegses kohtumises alistas Pärnu Jalgpalliklubi kodumurul 2:0 Kohtla-Järve JK Järve. Võitjate poolelt olid täpsed Jevgeni Novikov ning Tarmo Kovalevski. Samuti pidi suvepealinlased Mirko Mardiste eemaldamise tõttu mängima alates 42. minutist vähemuses.

Esiliiga jätkab 3. vooru mängudega juba sel neljapäeval, 4. juunil. Kogu kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.