06.2019

12:30

VIDEOD: Esinelik Premium liiga 17. voorus ei vääratanud

Reedel ja laupäeval peetud Premium liiga 17. voor oli edukas esinelikule, kes kõik kolm võidupunkti tabelisse kirjutada suutsid.

Voor avati reede õhtul Kalevi kunstmurustaadionil, kus tabeliliider FC Flora alistas 2:0 Tallinna Kalevi. 17 mänguga 43 punkti kogunud florakate väravad kirjutati Henrik Pürgi ja Erik Sorga nimele.

Flora järelt leiame 41 punktiga FCI Levadia, kes alistas eile A. Le Coq Arenal 5:0 FC Kuressaare. Levadia kaks esimest väravat kirjutati Aime Marcelin Gando Biala arvele, kolm viimast väravat lisati pärast Kuressaare vähemusse jäämist, kui alates 83. minutist olid järjepanu täpsed Pavel Marin, Markus Jürgenson ja Joao Morelli.

Esikolmikust raskeimad kolm punkti sai kirja Nõmme Kalju, kes jäi Viljandi Tuleviku vastu küll kaotusseisu, kuid suutis Liliu ja Aleksandr Volkovi väravatest siiski 2:1 võidu päästa. Viljandi särgis sai karjääri esimese Premium liiga väravaga maha Kaur Tomson.

Esikolmiku kandadel jätkab 36 punktiga Paide Linnameeskond, kes oli eile võõrsil 4:1 üle Maardu Linnameeskonnast. Paide väravad kirjutati Ander Ott Valge, Alassana Jatta, Yann Michael Yao ning Sander Sinilaiu nimele. Pärast Paide äärekaitsja Muhammed Sannehi 52. minuti punast kaarti suutis ühe tagasi lüüa ka Maardu, kelle särgis oli 67. minutil täpne Vitali Gussev.

Vooru viimases mängus teenis piirilinnast magusa võidu Tartu Tammeka, kes oli Kreenholmi staadionil 5:2 üle Narva Transist. Avapoolaja juba 4:1 võitnud tartlaste särgis sai kahel korral jala valgeks Sten Reinkort, ühe lisasid omalt poolt Andre Paju, Patrick Genro Veelma ning Mihkel Järviste. Transi ridades olid täpsed Nikita Mihhailov ja Aleksandr Zakarliuka. Trans jätkab nüüd 18 punktiga 5. tabelireal, 15 punkti peal olev Tammeka jagab koos Viljandi Tulevikuga 7.-8. kohta.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad tutvuda siin.