22

08.2017

09:03

VIDEOD: FCI teenis Paides võidu, intervjuu Zahovaikoga

FCI Tallinn alistas Premium liiga 26. vooru avakohtumises Paide Linnameeskonna 3:1.

FCI asus mängu juhtima 12. minutil - Jevgeni Harin saatis palli värava alla ning Albert Prosa libistas selle vastaste võrku. Oma teise tabamuse sai FCI kirja viis minutit hiljem, kui Aleksandr Volodini pommlöök maandus Magnus Karofeldile püüdmatult alumises nurgas. Vaid minut hiljem lõi Paide ühe värava tagasi, kui Ander Ott Valge sai hea söödu kaitseliini selja taha ning tõstis palli üle Matvei Igoneni. Kohtumise viimane värav sündis juba 36. minutil, kui Andrei Kalimullin lõi selle nurgalöögi järgsest olukorrast.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgne intervjuu Paide peatreeneri Vjatšeslav Zahovaikoga.