20

03.2017

14:49

VIDEOD: FCI võttis Viljandi üle kindla võidu

FCI Tallinn ei andnud koduväljakul Premium liigasse naasnud Viljandile armu ja Tuleviku vastu teeniti 5:0 võit.

Oma esimese värava FCI eest sai kirja uueks hooajaks Transist saabunud Kirill Nesterov, kes 32. minutil tiitlikaitsja ette viis. Järgmise nelja minuti jooksul suurendas FCI oma eduseisu kahe värava võrra - täpsed olid Albert Prosa ja Pavel Dõmov. Teise poolaja alguses realiseeris FCI poolelt Sergey Tumasyan, tehes seisuks 4:0. Lõppseis vormistati 67. minutil läbi Albert Prosa tabamuse.

FCI Tallinn on kolme vooruga kogunud kuus punkti ja hoiab hetkel kolmandat kohta. Viljandi Tulevik on kolme punktiga kaheksandal kohal.

Kohtumise järel andsid intervjuu FCI ründaja Albert Prosa ning Tuleviku väravavaht Karl-Romet Nõmm.