06.2020

10:00

VIDEOD | Flora alistas teise poolaja väravatest Kalju ning jätkab tabeli tipus

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel 6. vooru mänge.

Voor sai avapaugu laupäeva pärastlõunal, kui FCI Levadia alistas A. Le Coq Arenal 4:0 Tallinna Kalevi. Kodumeeskonna poolelt olid täpsed Zurab Ochigava, Mark Oliver Roosnupp, Iurii Kolomoiets ning Manucho. Levadia on nüüd 6 vooruga kogunud 15 punkti, mille tulemusena teisel tabelireal jätkatakse. Kalev jagab 7 silma juures 6.-7. kohta.

Laupäeva teises kohtumises tegid Tallinna JK Legion ning Narva Trans Kadrioru staadionil 0:0 viigi. Legion jätkab nüüd 4 punktiga 9. tabelireal, Trans peab 2 punkti juures leppima 10. positsiooniga.

Pühapäeva alustuseks tegi korraliku jõudemonstratsiooni Viljandi Tulevik, kes oli kodumurul koguni 5:0 üle FC Kuressaarest. Viljandi särgis oli kahel puhul täpne Pavel Marin, ühe lisasid omalt poolt Sander Kapper, Herol Riiberg ning Jonas Tossou. Teise järjestikuse võidu abil tõusis Tulevik 9 punktiga jagama 4.-5. kohta, Kuressaare jääb kuue punkti juures 8. tabelireale.

Vooru keskses kohtumises läksid Hiiu staadionil vastamisi Nõmme Kalju ning FC Flora. Kodustaadionil asus kohtumist 17. minutil juhtima Kalju, kelle poolelt oli täpne Vladyslav Khomutov. Teisel poolajal kallutas Flora aga mängu enda kasuks, kui Rauno Sappineni ja Rauno Alliku tabamused vastavalt 63. ja 74. minutil neile tabelisse kolm võidupunkti tõid. 2:1 võidu järel jätkab Flora 16 silmaga tabeli tipus, Kalju jääb 12 punktiga kolmandale positsioonile.

Voorule tõmmati joon alla Tamme staadionil, kui Tartu Tammeka võttis kodumurul vastu Paide Linnameeskonna. Võidupunktidega sai koduteele asuda külalismeeskond Paide, kellele tõid 2:0 võidu Edrisa Lubega ning Sergei Mošnikovi tabamused vastavalt 25. ja 45+2. minutil. Paide jagab võidu järel 9 punktiga 4.-5. kohta, Tammeka jagab 7 silma juures 6.-7. tabelirida.

Premium liiga jätkab 7. vooru mängudega tuleval nädalalõpul, 12.-14. juunil. Tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.