09

08.2022

10:25

VIDEOD | Flora ja Levadia võtsid võõrsilt napid võidud

Nädalavahetusel mängisid Premium liiga 22. mänguvooru raames kaheksa meeskonda. Tallinna FC Flora võttis ühemehelises vähemuses mängides Tartu JK Tammeka vastu napi 1:0 võidu.

Flora esimene hea võimalus tuli 10. mänguminutil, kui Markus Poom karistuslöögist palliga latti tabas. Poomi standardid tekitasid esimese poolaja vältel Tammekale palju pahandust ning 41. minutil viis Henrik Pürg Poomi nurgalöögi järel Flora ka juhtima. Mäng muutus huvitavaks 64. minutil, kui Martin Miller teenis Patrick Genro Veelma vastu tehtud vea eest punase kaardi. Tammeka küll üritas sellejärgselt südikalt mänguseisu viigistada, kuid tulutult ning Flora kirjutas tabelisse kolm punkti.

Napi võiduga naases võõrsilt ka FC Kuressaare. Pärnu JK Vapruse vastu Pärnu Rannastaadionil peetud mängus oli võimalusi mõlemal poolel, kuid hea kaitsetöö tulemusena ei suutnud kumbki meeskond väravaarvet pikalt avada. See aga õnnestus 88. minutil Sten Reinkortil, kes suunas peaga Joonas Soomre tsenderduse osavalt Vapruse väravavahist Ott Nõmmest mööda.

Nõmme Kalju FC korraldas JK Tallinna Kalevi vastu koduväljakul korraliku väravatesaju. Aleksander Volkovi kübaratriki ning Ioannis Tsivelikidise, Maksim Gussevi ja Trevor Elhi väravate toel võttis Kalju Kalevi vastu suureskoorilise 6:0 võidu.

Vooru telemäng JK Narva Transi ja Tallinna FCI Levadia oli äärmiselt tasavägine ja pingeline. Mõlemal meeskonnal olid omad võimalused värava löömiseks, kuid ainsa tiimina kasutas enda võimaluse ära Levadia. 76. minutil jäi Karl Rudolf Õiguse tsenderduse järel Transi kasti valveta Zakaria Beglarishvili, kes palli osavalt küljevõrku suunas.