20

05.2022

10:32

VIDEOD | Flora ja Paide kindlad võidud, Tammeka libastumine ja Levadia – Kalju tasavägine mäng

17. ja 18. mail mängiti Premium liiga 14. mänguvoorus 5 kohtumist. Tartu JK Tammeka võttis koduväljakul vastu hooaja teise kaotuse JK Tallinna Kalevilt.

Esimest poolaega hästi alustanud Tammeka, tundus mängupildi põhjal mängu kontrollivat. Teisel poolajal lõi aga hoopis Kalev Tammeka võrku kolm väravat, mis tulid tartlastele selge üllatusena. Küll aga suutis Tammeka üleminutitel Tanel Langi abiga auvärava sepistada.

Tallinna FC Flora ja FC Kuressaare vahelise kohtumise saatus otsustati esimese pooltunniga ära. Väravad Rauno Alllikult, Sergei Zenjovilt, Danil Kuraksinilt ja Martin Millerilt halvasid Kuressaare mängurütmi ning võimaldasid Floral kolm punkti tabelisse kirjutada.

Paide Linnameeskonna ja JK Narva Transi kohtumist läks 8. minuti Denis Dedetško väravast Trans juhtima. Sellele suutis Paide kahest kiirest Robi Saarma ja Ebrima Singatehi poolt löödud väravast vastata. Teisel poolajal lõi Singateh penaltist oma teise ja oma panuse tabloole lisas ka Bubacarr Tambedou. Viimane sõna jäi aga Transile, kui 80. minutil lõi Volodymyr Pryiomov seisuks 2:4.

Pärnu Rannastaadionil pidasid võitlusliku mängu maha kohalik Pärnu JK Vaprus ja Tallinna JK Legion. Esimesel poolajal läks Legion Pavel Dõmovi väravast juhtima, kuid 68. minutil suutis Magnus Villota mänguseisu viigistada. 1:1 viigiga mäng ka lõppes.

Vooru telemängus läksid vastamisi Tallinna FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC. Äärmiselt tasavägiselt kulgenud mängus, oli häid võimalusi mõlemal poolel, kuid võidu napsas endale lõpuks Levadia. Mängu ainus värav sündis Liliu jalast 50. minutil.

Järgmised Premium liiga mängud leiavad aset 24. ja 25. mail.