20

05.2019

09:25

VIDEOD: Flora kaotas sel hooajal esimest korda punkte, Kalju pääses taas viimasel hetkel

Premium liigas sai nädalavahetusega peetud 11. voor, mille avasid omavahelise mõõduvõtuga Nõmme Kalju ja FC Kuressaare.

Kuigi Kuressaare suutis kahel korral kaotusseisust välja tuua, jäi sel hooajal juba mitmendat korda viimane sõna ikkagi Kaljule, kes 93. minutil tänu Maximiliano Ugge väravale väärtusliku 3:2 võidu teenis.

Teises reedeses mängus teenis võrdlemisi kindla võidu FCI Levadia, kes alistas esimese poolaja väravatest 3:0 Viljandi Tuleviku ning jätkab 27 punktiga teisel kohal.

Laupäeval pääses sel hooajal esimest korda kodumurule FC Flora, kes võõrustas A. Le Coq Arenal Narva Transi. Kuigi Flora asus kahel korral juhtima, suutis Trans mõlemale tabamusele vastata ning 2:2 viigiväravaga vormistas 76. minutil lõppseisu Florast Narvas laenul olev Joseph Saliste.

Vajaliku võidu teenis nädalavahetusel ka Paide Linnameeskond, kes kolis samuti kodumurule ning alistas seal 2:1 Tartu Tammeka. Kolm punkti päästis kodumeeskonnale vigastuspausilt naasnud Alassanna Jatta 85. minuti värav.

Pühapäevases ainsas kohtumises sai näha püsimajäämise lahingut, kui Maardu Linnameeskond võõrustas kodumurul Tallinna Kalevit. 36. minutil jäi kodumeeskond läbi Deniss Malovi punase kaardi ka ühemehelisse vähemusse, kuid väravaid hoolimata kõvast võitlusest selles duellis ei nähtudki. Nii kirjutasid mõlemad meeskonnad 0:0 viigiga tabelisse ühe lisapunkti.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.