12

09.2021

21:04

VIDEOD | Flora lõi Pärnule kuus ja Levadia Paidele kolm

Premium liigas peeti pühapäeval kaks kohtumist, kui FC Flora oli võõral väljakul 6:0 üle Pärnu JK Vaprusest ja Tallinna FCI Levadia alistas ETV2 telemängus 3:0 Paide Linnameeskonna.

Pärnu Rannastaadionil toimunud mängus läks ainus avapoolaja löödud värav kahjuks oma võrku, kui pall jõudis väravasse Uku Kõrrest.

Flora lõi järgmised viis väravat Pärnu väravasse veerandtunni jooksul teisel poolajal. 68. minutil oli täpne Sergei Zenjov, kes 74. minutil realiseeris ka penalti. Seejärel lõi 75. ja 80. minutil värava Danil Kuraksin ja Flora viimane tabamus kirjutati Rauno Alliku nimele 82. minutil.

Paides toimunud mängus jäi kohalik Linnameeskond 0:3 alla FCI Levadiale. Avapoolajal jäi Paide vähemusse, kui punase kaardi teenis Abdul Razak Yusif. Zakaria Beglarishvili 39. ja 45. minuti väravad viisid Levadia juhtima, kuid avapoolaja lõpus oli Paidel suurepärane võimalus lüüa üks tagasi, kui teeniti penalti. Karl Andre Vallner suutis Henri Anieri penalti tõrjuda. Ründaja lõi tõrje järel palli väravasse, kuid värav ei lugenud, sest kõlas kohtuniku vile, mis märkis esimese poolaja lõppu. Teisel poolajal teenis Levadia penalti, mille realiseeris Hannes Anier 63. minutil.

Paide - Levadia tipphetked leiab ERRi spordiportaalist ja esimesel võimalusel ka Premium liiga YouTube'i kanalist.

Levadia jätkab tabeli tipus, sest 22 mänguga on kirja saadud 58 punkti. Floral ja Paidel on võrdselt 46 punkti, kuid Flora on käinud väljakul 19 ja Paide 23 korral. Pärnu Vaprus on liigatabelis üheksandal kohal. Kogu tabeliseisu leiab SIIT.