22

10.2017

09:26

VIDEOD: Flora lõi Transile seitse vastuseta väravat, intervjuud

Tiitli suunas liikuv Tallinna Flora alistas Premium liiga 34. voorus Narva Transi 7:0.

Kohtumise avavärav sündis 21. minutil, kui Rauno Sappinen vastaste värava ees Hannes Anieri tsenderdusele jala vastu pani ja Transi väravasse lõi. Kümme minutit hiljem oli täpne taas Sappinen ja tegi seisuks 2:0.

Teisel poolaja alguses sattus Flora aga tõsisesse hoogu, kui kaheksa minuti jooksul löödi lausa neli väravat. Jala said valgeks Mihkel Ainsalu, Brent Lepistu, Martin Miller ja oma kübaratriki vormistas Sappinen. Flora ründaja sai kirja veel neljanda tabamusegi, kui kohtumise normaalaja lõpus vormistas lõppseisuks 7:0.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise kõiki väravaid, lisaks mängujärgsed intervjuud meeskondade peatreeneritega.