10.2018

08:33

VIDEOD: Flora võitis koduplatsil Kuressaaret, intervjuud Henni ja Važinskiga

Premium liiga 34. voorus oli FC Flora 4:0 parem FC Kuressaarest.

Flora asus Kuressaare omaväravast kohtumist juhtima 22. minutil ning suurem osa mängust oligi tablool seis 1:0. 75. minutil teenis Kuressaare poolt oma teise kollase kaardi Reivo Vinter, kes pidi kokkuvõttes punase kaardiga väljakult lahkuma.

Kohtumise lõppfaasis skooris Flora poolt 81. minutil Mark Anders Lepik, 88. minutil suurendas Flora Kuressaare teisest omaväravast eduseisu ning lõppseisu vormistas 90. minutil taas Mark Anders Lepik.

Flora peatreener Jürgen Henn sõnas, et kuigi teeniti võit, ei sujunud Flora meeste jaoks kõik päris õlitatult.

Kuressaare peatreener Jan Važinski ütles, et tema hoolealused suutsid 80 minutit ilusti mängus püsida, kuid pärast punase kaardi teenimist said väsimus ja vähemuses mängimine meestest võitu ning siis läks raskeks.