12

08.2017

11:54

VIDEOD: Flora võttis dramaatilisel viisil võidu Viljandi üle, intervjuu Lepistuga

Tallinna Flora suutis kodusel A. Le Coq Arenal läbi raskuste alistada Vilandi Tuleviku, lüües võiduvärava kohtumise lisaminutitel.

Viljandi juhtis esimese poolaja lõpuks üllatuslikult mängu 2:0, kui täpsed olid Vlasiy Sinyavskiy ja Gerdo Juhkam.

Flora sai oma esimese värava kirja 55. minutil, kui palli lõi võrku Rauno Sappinen. Viigiväravani jõuti 80. minutil, kui pärast pikka vaidlust teemal, kas pall ületas väravajoone, otsustas kohtunik, et värav loeb. Viljandilt napsati viigipunktid mängu esimesel lisaminutil, kui Brent Lepistu suunas nurgalöögist tulnud palli väravasse.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgne intervjuu Lepistuga.