15

08.2017

23:17

VIDEOD: Floral Sillamäe alistamisega probleeme ei tekkinud, intervjuu

Tallinna Flora suutis Premium liiga 24. voorus võtta 3:0 võidu Sillamäe Kalevi üle.

Esimesel poolajal olid meeskonnad küllaltki võrdsed ning kummalgi teise väravalukku lahti muukida ei õnnestunud.

Avavärav sündis kohtumise 53. minutil, kui Mihkel Ainsalu sai vastaste värava all küllaltki vabalt löögile ning lükkas eksimatult palli võrku. Lõplikult kindlustas Flora võidupunktid 81. ja 84. minutil, kui täpsed olid Zakaria Beglarishvili ja Rauno Sappinen.

Flora jätkab ka tabeliliidrina, edestades teisel kohal olevat Nõmme Kaljut seitsme punktiga. Sillamäe on kogunud 25 punkti ja sellega asutakse kuuendal kohal.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgne intervjuu Flora kaitsja Gert Kamsiga.