26

05.2023

17:50

VIDEOD | Esiliiga 14. voorus löödi 23 väravat

Neljapäeval, 25. mail peeti Esiliigas 14. vooru kohtumisi, millest mitmed lõppesid suureskooriliselt.

JK Tabasalu alistas koduväljakul Ida-Virumaa FC Alliance´i 5:2 ning tõusis tabelis 21 punktiga neljandale kohale. Kui avapoolaeg lõppes Tabasalu Arenal Kristjan Stüffi kahest tabamusest ning Mihhail Orlovi väravast seisuga 2:1, siis teisel kolmveerandil sahistati vastaste võrku juba kolmel korral. Esmalt lõi kaks väravat Joosep Põder, millele Alliance´i poolt vastas Jean Marie Wadjonre Amadou 4:2. Tabasalu viimase, 5:2 värava toimetas vastaste võrku Alan Nahk. Alliance, kes on püsinud võiduta üheksa vooru järjest asub tabelis viimasel kohal.

Vaata JK Tabasalu - Ida-Virumaa FC Alliance kohtumise tipphetki:

Võidulisa teenis koduväljakul ka Tallinna FC Flora U21, olles seisuga 2:1 parem FC Elvast. Kõik kohtumise väravad löödi avapoolajal. Flora duubelmeeskonna viis Lilleküla harjutusväljakul 15. minutil penaltist juhtima Bruno Vain. 34. minutil duubeldas skoori Mait Eenmaa. Elvalaste auvärava eest kandis hoolt 43. minutil Jasper Reilson. Teisel poolajal väravaid ei löödud. 26 punktiga asub Flora U21 tabelis kolmandal kohal, Elva jätkab 17 punktiga seitsmendal kohal.

Vaata Tallinna FC Flora U21 - FC Elva kohtumise tipphetki:

Tabeliliider FC Nõmme United tuli koduväljakul välja 1:2 kaotusseisust Paide Linnameeskond U21 vastu välja, võites kohtumise 4:2. Paide asus kohtumist 36. minutil juhtima Kevin Joshua Kanne tabamusest. Kui 49. minutil viigistas seisu Henri Leoke, siis vaid viis minutit hiljem viis Paide taas juhtima Babou Cham. Kui tundus juba, et mäng oli tehtud, pääses United tagasi. Esmalt viigistas seisu 2:2 Aleksandr Altteberg, ning vaid kaks minutit enne kohtumise normaalaja lõppu viis kodumeeskonna juhtima Jevgeni Demidov. Mängu viimase värava toimetas esimesel lisaminutil võrku Markus Riisenberg. 32 punktiga on United  liidripositsioonil, Paide Linnameeskond U21 asub 11 punktiga tabelis eelviimasel kohal.

Vaata FC Nõmme United - Paide Linnameeskond U21 kohtumise tipphetki:

Tallinna JK Legion lõpetas oma pika kaotuseseeria alistades võõrsil viimase minuti tabamusest 2:1 Tallinna FCI Levadia duubelmeeskonna. Legioni avavärav leidis aset juba kohtumise teisel minutil, kui täpne oli Danil Pank, samalt seisult mindi ka pausile. Teisest poolajast oli mängitud neli minutit, kui Levadia U21 poolt viigistas seisu Patrik Kristal. Mäng püsis võrdsena kuni 89. minutini, mil Legioni 2:1 võidutabamuse toimetas väravasse Martin Eensalu. Legion tõusis tabelis kaheksandale kohale, Levadia duubelmeeskond langes viiendale positsioonile.

Vaata Tallinna FCI Levadia U21 - Tallinna JL Legion kohtumise tipphetki:

Viimsi JK alistas koduväljakul FC Tallinna 4:0. Viimsilased viis 37. minutil juhtima Gregor Lehtmets. Vaid kolm minutit hiljem duubeldas skoori Kenert Anniste. Teisel poolajal lõi elvalaste poolt kaks tabamust Nevil Krimm. 27 punktiga asub Viimsi teisel tabelireal, FC Tallinn 17 punktiga kuuendal.

Vaata Viimsi JK - FC Tallinna kohtumise tipphetki:

Esiliiga 15. vooru kohtumised mängitakse pühapäeval, 28. mail ja esmaspäeval, 29. mail.