06

03.2023

15:05

VIDEOD I Esiliiga hooaeg sai alguse

Möödunud nädalavahetusel toimusid Esiliiga avavooru kohtumised, kus esimesed võidud said kirja Ida-Virumaa FC Alliance, FC Elva, Tallinna JK Legion ja Viimsi JK.

Ida-Virumaa FC Alliance alistas laupäeval, 5. märtsil Esiliiga avavoorus võõrsil Paide Linnameeskond U21 seisuga 3:2. Hooaja esimese kübaratriki teenis enda nimele Roland Kardava, kes lõi väravad 1., 43. ja 77. minutil. Paide LM U21 poolt lõid kohtumises väravad: 23. minutil Herol Riiberg ja 90+2′ Simon Usar.

FC Elva kohtus samal päeval Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul Tallinna FC Flora U21 meeskonnaga, kes alistati seisuga 2:1. Elva poolt lõid väravad: 18. minutil penaltist Andre Paju ja 77. minutil Veiko Kütt. FC Flora U21 poolt oli täpne 90+6′ Aleksandr Šapovalov.

Tallinna JK Legion teenis pühapäeval, 5. märtsil toimunud kohtumises FC Tallinna omaväravast 3:2 võidu. Legioni poolt sai kaks tabamust oma nimele Denis Ruus (13. ja 69. minut). FC Tallinna poolt olid täpsed 25. minutil Kirill Nesterov ja 33. minutil Artjom Artjunin. Artur Timoska sai 84. minutil kirja omavärava.

Esiliigasse tänavu tõusnud JK Tabasalu pidi kohtumises Viimsi JK vastu võtma 1:2 kaotuse. Tabasalu asus küll 19. minutil Tristan Pajo penaltist juhtima, millele 35. minutil vastas 1:1 viigväravaga Joonas Luts. 1:2 seisuks lõi 53. minutil penaltist Gregor Lehtmets.

Avavoorus Tallinna FCI Levadia U21 – FC Nõmme United edasilükatud kohtumise uus aeg selgub peagi.