08

04.2021

00:51

VIDEOD | Kalju alistas Kuressaare ning Trans – Legion mängisid viiki

Premium liigas peeti kolmapäeva õhtul kaks kohtumist, kui Saaremaalt noppis võidupunktid Nõmme Kalju FC ning JK Narva Trans – TJK Legion tegid ETV2 telemängus väravateta viigi.

Esmalt pandi pall mängu Kuressaare kunstmurustaadionil, kus mängu kangelaseks tõusis Vladimir Avilov! 26-aastane kaitsja lõi värava nii 42. kui ka 69. minutil, mis andsid Kaljule 2:0 võidu. Viimased kümme minutit pidid külalised hakkama saama kümnekesi, kui punase kaardi teenis Vladyslav Veremieiev.

Õhtu teises mängus jäid Narva Kalev-Fama staadionil väravad löömata, kui punkti said tabelisse nii JK Narva Trans kui ka TJK Legion.

Kalju tõusis võidu toel tabelis kolmandaks. Esikolmik FCI Levadia, Paide Linnameeskond ja Kalju on pidanud kolm kohtumist, kui kirja on saadud vastavalt üheksa, seitse ja kuus punkti. Narval on neljandana neljast mängust viis punkti. Tammeka on seni oma ainsa mängu võitnud ning kolme punkti peal on ka Viljandi Tulevik, kes ühe võidu kõrvale saanud kaks kaotust. TJK Legion on alustanud hooaega neljast mängust teenitud kahe viigiga. Vaprusel on kahest mängust kirjas üks viigipunkt. Kolme mänguga pole õnnestunud punktiarvet avada FC Kuressaarel ning ainsana on veel väljakul käimata FC Floral.

Sel nädalavahetusel peetakse viis kohtumist. Ainsana mängivad laupäeval kell 13 Paide Linnameeskond – FC Kuressaare. Pühapäeval panevad kell 13 palli mängu nii Narva – Viljandi kui ka Pärnu – Tartu. Kell 15.00 kõlab avavile ETV2 telemängus Nõmme Kalju – FCI Levadia vahel ja vooru lõpetab Legion – Flora matš, mis algab kell 19.